Статті

Ковані ворота

           Ворота завжди були сполучною ланкою між внутрішнім життям двору, міста або держави і зовнішнім світом. Доказом тому служать ворота, які зіграли історичну роль за час свого існування : Золоті ворота, ворота Зимового палацу, Бранденбурзькі ворота.

           У сучасному світі власники будинків надають не меншого значення воротам, що ведуть у двір, бо від них залежить перше враження про господаря будинку, а також його безпека.

           Якщо при виборі матеріалу, з якого слід встановлювати ворота за усіма показниками виграє метал, то при виборі обробки металу для воріт і загорож ми рекомендуємо кування.

           Ковані ворота - ексклюзивний елемент екстер'єру, який надасть Вашому подвір’ю виключно презентабельний вигляд, і підкріпитьт Вашу репутацію, як людини надійної, що цінує красу, стиль, якість і довговічність. Можете бути впевнені, що з оригінальними кованими воротами ваш будинок виділиться і закарбується у пам’яті всієї округи.

           Ковані ворота надійні і довговічні. Сучасні технології захисту дозволяють повністю захистити метал різними видами покриттів. Це в першу чергу оцинкування, а також різні фарби. Що дає дуже добрий результат – метал практично непідвладний дії таких згубних процесів як корозія, ультрафіолет і тому стійкий до дощу, снігу і різких перепадів температур.

           Крім того, ковані ворота мають найбільш широкий декоративний потенціал. Відомо безліч різних стилів, які можуть бути використані при виготовленні кованих воріт - готика, класицизм, бароко, модерн, а також багато інших.

           При проектуванні воріт ми враховуємо їх поєднання із стилістикою огорожі і відповідність їх один одному по розмірах. Також наші дизайнери створюють проекти, які гармоніюють з архітектурним стилем будинку і ландшафтом двору.

           Враховуючи, що ковані ворота мають значну вагу, наші фахівці роблять точні попередні розрахунки та заміри, які допоможуть уникнути важкого відкриття і закриття воріт, а також відповідати усім нормам безпеки.

           Усю роботу по виготовленню кованих воріт наші майстри роблять вручну і за ексклюзивними ескізами. Ковані ворота нашого виробництва є авторськими роботами і виконуються тільки в одному екземплярі.

           Ми уміло поєднуємо сучасні технології з давнім мистецтвом художнього кування, що дозволяє нашим виробам виглядати традиційно стильними і прогресивно міцними.

           Тепер Ваша безпека стане красивою!