Про компанію "Мелодія Металу" художня ковка.

…К наковальне наклоняясь,
Машут руки кузнеца,
Сетью красной рассыпаясь,
Вьются искры у лица….

С.Есенин «Кузнец»

          Кування - один із давніх видів декоративного мистецтва. Ковані вироби завжди славилися своєю якістю, красою і довговічністю. У таких виробах відчувався дух розкоші, величі, вишуканого смаку. Цей вид мистецтва не підвладний часу і модним течіям, оскільки в ньому завжди звучатиме особлива музика.

          Музика, що народжується від важкого удару молота об розжарене залізо, наповнює життям кожен виріб, який творить коваль. І ця мелодія продовжує жити в творінні свого майстра, навіть коли охолоне жар, у якому загартовувалося залізо.

          У кожного кованого виробу своя музика. Вона народжується із взаємодії окремих елементів: хімічного складу і структури металу, що обробляється, дизайну, розміру і призначення виробу. Мелодія одного виробу – гучна, сильна, бадьора, іншого – тиха, красива, заспокійлива.

          Щоб передати світу цю прекрасну музику металу, наші досвідчені майстри створили обійстя кованого мистецтва - кузню "Мелодія металу", і пропонують вам свої послуги із створення ексклюзивних кованих металовиробів, які виділять Ваш стиль в облаштуванні інтер'єру будинку, квартири, офісу, а також стануть візитною карткою Вашої ділянки, готелю, ресторану.

          Наші фахівці вміють поєднувати старі традиції з сучасними технологіями, щоб радувати Вас цікавими дизайнерськими ідеями і рішеннями в створенні кованих шедеврів методом ручного художнього кування.