Статті

Ковані меблі

         Якщо Ви бажаєте поринути в атмосферу аристократизму і відчути дух часу лицарів і королів, потурбуйтеся, щоб у Вашому приміщенні був встановлений хоча б один предмет з кованих меблів.

         Ми впевнені, що Ви обов'язково відчуєте особливий магнетизм який властивий кованим меблям на відміну від інших, звичних  меблів.

         Меблі, виготовлені за допомогою художнього кування, надають інтер'єру витонченість та легкість! Вони можуть містити непередбачувані лінії, завитки, поєднуватися з іншими декоративними матеріалами і не захаращувати простір!

         Сьогодні кування - одне з модних течій меблевого дизайну. Роблячи вибір на користь кованих меблів, Ви гарантовано отримуєте неповторні меблі! До будь-яких Ваших побажань наші фахівці із задоволенням застосують сучасні дизайнерські рішення і професіоналізм ковалів, щоб порадувати Вас дійсно оригінальною, неповторною річчю. яка може претендувати на статус витвору мистецтва і прикрашатиме Ваш будинок, офіс або інший заклад! Це може бути абсолютно будь-яка річ: коване ліжко, стіл, стільці, крісла, дивани, кушетки, етажерки, полиці, вішалки або карнизи!

          Перевага кованих меблів у тому, що метал може поєднуватися з іншими матеріалами : каменем, склом, деревом, тканиною! Так, приміром, легким і оригінальним здаватиметься кований столик із скляною столешницею. Крихкість і сила. Чи вишукані ковані стільці з накидками або чохлами з тканин, м'які подушки на кованих ліжках і повітряні балдахіни над ними! М'якість і жорсткість.

          Застосовуючи художнє кування, ми хочемо, щоб Ваші меблі втратили свою передбачувану геометричну форму: краї спинок диванів і ліжок стали хвилястими, а ніжки втратили прямі форми, і стали зігнутими, що надасть меблям легкість.

          Наші дизайнери професійно підходять до підбору стилю кованих меблів, який повинен поєднуватися із стилістикою інтер'єру.

          Якже красиво будуть виглядати ковані меблі, майстерно виконані у стилі бароко. Головним призначенням меблів у цьому стилі є прикраса інтер'єру, надання йому показовості, тому в оформленні застосовуються всілякі методи поєднання металу з іншими матеріалами: інкрустація, мозаїка, різьблення, точіння, фарбування під золото або мідь. Цей стиль передбачає наявність легких і благородних ліній. Він рясніє зображеннями кованих купідонів, наяд, грифонів, орлів, левів, раковин і завитків. Їх коваль може майстерно вписати в сюжет, створюючи таким чином справжній шедевр.

          Якщо Ви прагнете зручності і вдосконалення у сучасному інтер'єрі, який, до того ж, має бути довговічним і надійним, у Вас є прекрасна можливість - звернутися до нас за виготовленням кованих меблів!