Статті

Ковані решітки

           Встановлення решіток або грат на вікна є найважливішим в забезпеченні комплексної безпеки квартири, будинку, дачі, котеджу, офісу.

          Крім того, решітки на вікнах несуть значуще і водночас  очевидне художньо-естетичне навантаження та своїми ажурними експозиціями здатні перетворити і поліпшити зовнішній вигляд практично будь-якої будівлі.

          Якщо для Вас важливий не лише захист приміщення від проникнень але і естетична складова, то  Вам слід зупинити свій вибір на кованих гратах.

         Ковані решітки на вікна є унікальним поєднанням декоративності і надійності: елегантні металеві конструкції, на перший погляд, здаються тендітними і легкими, але при найближчому розгляді їх міцність і неприступність стає очевидною.

         Грати, створені майстром-ковалем, стануть не лише надійним захистом, але і однією з кращих прикрас фасаду будь-якого будинку, символом благополуччя і стабільності своїх господарів. Вони прекрасно поєднуються з будь-якими будівельними матеріалами, а якщо при цьому врахувати навколишній ландшафт, то тонка графіка кованого металу анітрохи не зіпсує краєвид з вікна.

          Крім того, ковані решітки надійні і довговічні завдяки високому рівню виконання. Вони практично непідвладні діям таких згубних процесів як корозія, ультрафіолет і тому стійкі до дощу, снігу і різких перепадів температур.

         Наші вишукані грати створюються вручну за індивідуальним замовленням і можуть у своїй основі мати орнаменти і візерунки, запропоновані клієнтом. Різноманітність можливих виконань досягається за рахунок поєднання дизайнерських задумок розробників проектів з професіоналізмом ковалів, що виготовляють ковані грати.

         Також відмінною рисою роботи наших фахівців є детальне опрацювання усіх нюансів втановлення кованих решіток. Часто через значну вагу металовиробу і неправильно підібраного кріплення такі грати виконують тільки одну свою функцію - декоративну, та й то недовго, тому що незабаром, під дією своєї ваги можуть відвалитися. З метою уникнення подібних неприємностей, ми ретельно підбираємо кріплення для грат, при цьому враховуючи усе: від розміру і загальної ваги металовиробу до матеріалу фасаду будівлі.

         Крім того, враховуючи те,  що вікна ще виконують функцію запасного виходу, ми передбачаємо, щоб наші ковані грати на вікна відповідали правилам протипожежної безпеки, відповідно до існуючих норм і правил безпеки.

         Також, за Вашим бажанням, ми надамо кованим решіткам будь-який колір від антикварної бронзи, срібла, золота до благородного зеленого, або класичного чорного!